RealiCom

RealiCom, s.r.o., Matejkova 6,  841 05  Bratislava
  +421 918 815 556,   realicom@realicom.sk

Detail nehnuteľnosti

4 izbový RD, Krakovany, Piešťany , samostatne stojaci, Super cena

Kód inzerátu:

DO4 00001

Cena

95 000 €

Popis

Predáme v exkluzivite veľmi pekne riešený RD v obci Krakovaný do 8 km od kúpeľného mesta Piešťany. Pekný, útulný dvojpodlažný rodinný dom celoplošne podpivničený, v pivnici sa nachádza aj špeciálna miestnosť na ukladanie zeleniny a ovocia. Dom má plochú strechu, na poschodí sú dve loggie (jedna smerom do ulice a jedna do záhrady).

Rozmery sú uvedené v prílohách pôdorysov domu (suterén, prízemie, poschodie). Dodáme na vyžiadanie.

Dom je postavený z kvalitných kvádrov a pálenej tehly. Má všetky inžinierske siete. Kanalizácia je odvedená do žumpy pred domom z uličnej strany v predzáhradke. Ohrev vody je v kúpeľni plynovým bojlerom. Kúpeľňa má vaňu a  WC. Kuchyňa je bez KL, je tam len plynový sporák. V dome je ústredné kúrenie na plyn s automatickou reguláciou v obývačke. Plynový kotol sa nachádza v suteréne PROTHERM, ktorý je každoročne zapínaný plynovým technikom. V dome je prípojka na káblovú televíziu. Verejný vodovod, obecná voda je zavedená, je aj samostatná studňa na dvore s predprípravou do domu.

Okná sú drevené, repasované, natreté na bielo, sú bez červotoče. Dvere na poschodí sú v pôvodnom stave. Zárubne sú kovové. Podlahy sú pokryté PVC krytinou. Steny a omietky biele. V dome sú tri komíny, kotol Protherm, radiátor sa nachádza aj na galérii pred WC na poschodí s umývadlom. Schodisko je do suterénu a na poschodie presvetlené. Fasáda je z brizolitu, biela. Predzáhradka je oplotená kovovým plotom na sokli. Vo dvore je samostatná garáž 3,3 × 7,0 m s hospodárskou prístavbou 3 × 3,75 m. V záhrade je skleník 3,9 × 6,3 m. Celý pozemok je oplotený, oplotenie pravej strany patrí k domu, ľavá strana oplotenia je susedova. Dom sa nachádza na centrálnom námestí obce oproti kostolu na námestie svätého Mikuláša číslo 163. 4 izbový rodinný dom o celkovej výmere podlahovej plochy 174 m2, je celoplošne podpivničený, 87 m2 pivničných priestorov v ktorých sa nachádza aj technická miestnosť. Prízemie pozostáva zo zádveria, haly (chodby), veľkej obývacej izby, kúpeľne s WC, priestrannej kuchyne bez kuchynskej linky, špajze a schodiska na poschodie aj do pivničných priestorov. Na poschodí sa nachádzajú tri izby - z toho dve s loggiami, samostatné WC s umývadlom, galéria, ktorá má tiež vykurovanie radiátorom a okno z ktorej sú samostatné vstupy do všetkých priestorov.Posledná rekonštrukcia prebehla v lete roku 2015.Vážnemu záujemcovi pošleme pôdorysy domu e mailom.

Parametry nehnuteľnosti

Názov 4 izbový RD, Krakovany, Piešťany, samostatne stojaci, Super cena
Lokalita Krakovany
Druh Predaj
Kategória Rodinný dom
Užitková plocha 174 m2
Plocha pozemku 781 m2
Počet nadzemných podlaží 2
Počet izieb 4
Rok výstavby 1979
Rok rekonštrukcie 2015

Poznámka

je možnosť použiť na zaplatenie kúpnej ceny aj hypotekárny úver, REZERVOVANÝ.

Kontakt

RealiCom, s.r.o.
Matejkova 6
841 05  Bratislava
+421 918 815 556
realicom@realicom.sk

Rýchly záujem