RealiCom

RealiCom, s.r.o., Matejkova 6,  841 05  Bratislava
  +421 948 429 494,   realicom@realicom.sk

Detail nehnuteľnosti

6 izbový RD Kráľová pri Senci , samostatne stojací, vhodný na zahraničné sídlo fy, podnikanie aj bývanie

Kód inzerátu:

DO6 00006

Cena

550 000 €

Popis

Predáme po dohode s predávajúcim luxusný 6 izb., dvojpodlažný, podpivničený, RD, zast. plocha 329 m2, pozemok celkom: 1065 m2, so všetkými IS, kanalizácia je riešená dvomi septikmi, bazén na záhrade, okrasné dreviny, oplotenie.
Interiér domu je luxusný.

Suterén: do priestoru vedie schodisko, dlažba, nachádza sa tu samostatné WC, sprcha, umývadlo, fínska sauna, priestor na masáže, oddychová časť,sklad, veľká špajza, technická miestnosť s technickou úpravou vody a ohrevom vody pre vonkajší bazén a priestranná miestnosť s keramickou pecou vhodná na prevádzku vinárne, domáceho kina, welnesu a iného podnikania. 

Prízemie so zádverím: oddelené vstupom do dvoj garáže s dvomi bránami zo záhrady, aj z dvora a vstupom do suterénu a do vstupnej haly.

Hala je honosná so štukovými stropmi, stĺpmi, oblúkovým vstupom do kuchyne, KL so zabudovanými spotrebičmi značky Elektrolux vyhotovená z dubového dreva, otvorený priestor do jedálne a obývačky s krbom. Na prízemí je kúpeľňa pre hostí so sprchou, WC, tri samostatné izby, z jednej vstup do priestranného šatníka.

Poschodie: tu sa nachádza ďalšia veľká kúpelňa vybavená pre náročných klientov s oknom, galéria s oddychovou zónou z ktorej je výhľad do obývacej časti s krbom, dve samostatné spálne so šatníkmi s výstupom na loggiu. K Domu prislúcha aj zimná záhrada pri kuchyni so vstupom z haly a východom na terasu, na ktorú vedú aj francúzske okná z obývačky. Vonkajšie plastové rolety sú elektricky ovládané, podlahové kúrenie v hale, v kuchyni, v kúpeľni na poschodí, ostatné priestory sú vykurované radiátormi. V dome je nainštalované bezpečnostné zariadenie. Dom je pre náročného užívateľa, alebo ako sídlo firmy, alebo podnikanie spolu s bývaním.

Parametry nehnuteľnosti

Názov 6 izbový RD Kráľová pri Senci, samostatne stojací, vhodný na zahraničné sídlo fy, podnikanie aj bývanie
Lokalita Kráľová pri Senci
Druh Predaj
Kategória Rodinný dom
Užitková plocha 329 m2
Plocha pozemku 1 065 m2
Počet nadzemných podlaží 2
Počet izieb 6
Rok výstavby 2001
Rok rekonštrukcie 0000

Poznámka

cena dohodou

Kontakt

RealiCom, s.r.o.
Matejkova 6
841 05  Bratislava
+421 948 429 494
realicom@realicom.sk

Rýchly záujem